OLTC Ready
 • NIEUWS
 • OLTC Ready Coronaproof voor jeugd t/m 18 jaar

OLTC Ready Coronaproof voor jeugd t/m 18 jaar

We hebben ons park volgens de richtlijnen van het RIVM en KNLTB 'Corona-proof' gemaakt. We hebben tevens goedkeuring van de Gemeente Oldenzaal om per 29 april te starten met de trainingen voor leeftijdsgroepen tot en met 18 jaar en het vrijspelen door jeugdleden in deze gelijke leeftijdsgroep. Dit uiteraard onder toezicht van Mike Luttikhuis met zijn eventuele collega-trainers. We zijn daarover erg verheugd en hopen dat onze jeugdleden (weer) met veel plezier op ons park kunnen trainen.

Verantwoordelijkheid
Binnen onze vereniging zijn de volgende personen aangewezen:

 • Mike Luttikhuis als Corona Toezichthouder;
 • Bas Huijsmans als Corona Coördinator.

Wanneer mag je tennissen?
De aanwezigheidstijden van Mike Luttikhuis zijn ook slechts de tijden dat de banen 4-7 bespeelbaar zijn voor trainingen van Tennisschool Approach of het vrij spelen door jeugdleden tot en met 18 jaar. Daarvoor is het afhangsysteem beschikbaar. OLTC Ready enthousiasmeert de gedachte van het kabinet om ook jongeren tot en met 18 jaar die geen lid zijn te laten sporten. Daarvoor stellen we ons park graag beschikbaar, met dien verstande dat we met slechts een beperkte capaciteit van 4 banen af moeten spreken dat eigen clubleden altijd voorrang hebben. We gaan er van uit dat dit in goede harmonie gaat, simpelweg omdat we ook lief tegen elkaar moeten zijn!

Buiten de aanwezigheidstijden van Mike Luttikhuis zullen de netten naar beneden worden gedraaid zodat spelen onmogelijk en tevens dus verboden is. Alle protocollen zijn goed zichtbaar op de banen en we hebben ontsmettingsmiddelen klaar staan, maak hier dus ook gebruik van!
 
Openingstijden tennisbanen
Aanwezigheid Approach (Mike Luttikhuis en eventuele assistenten):

 • Maandag 15:00 - 19:30
 • Dinsdag 15:00 - 19:30
 • Woensdag 15:00 - 19:15
 • Donderdag 15:00 - 19:05
 • Vrijdag 15:00 - 18:00

We rekenen op ieders solidariteit om het Coronavirus te beheersen en de volksgezondheid prioriteit te geven. Zodra wij meer informatie hebben over verdere beperking van de maatregelen laten we u dat zo spoedig mogelijk weten.

Dank voor uw medewerking.

Met vriendelijke groet,

Koen Groenewold
Voorzitter

e-max.it: your social media marketing partner

Laatste 10 toegevoegde foto's

met dank aan onze sponsoren

 • Kock en van Benthem
 • Cést Ciel sponsor van OLTC Ready
 • letterpret
 • BrusseMasselink logo
 • logo
 • Heerze Nieland
 • Wilmersberg
 • shelter storage
 • Co Ondernemers website 01
 • Siers Groep Logo Ready
 • logo raedthuys RGB
 • Dierenziekenhuis Oldenzaal - sponsor van OLTC Ready
 • Atelier SasNzo
 • Multimate

Oldenzaalse Lawn Tennis Club Ready

Haerstraat 145
7573 PA  Oldenzaal
Telefoon: 0541-513038
Secretariaat: secretariaat@oltcready.nl
 
 

CLUBSPONSOR:      JEUGDSPONSOR:
Siers Groep is hoofdsponsor van OLTC Ready Rabobank